O nas


Strona przeznaczona jest dla młodzieży oraz osób rozeznających swoje powołanie, w tym drogę życia radami ewangelicznymi. W swojej specyfice odwołuje się do duchowości św. Teresy od Dzieciątka Jezus i jej małej drogi.

Św. Teresa przeżyła zaledwie 24 lata w Karmelu, zakonie kontemplacyjnym, a jednak zdobyła serca wielkich teologów i prostych ludzi. Kluczem do zrozumienia fenomenu św. Teresy z Lisieux jest fenomen miłości.

Na stronie Duszpasterstwa Powołań znajdziesz bieżące informacje o planowanych rekolekcjach, dniach skupienia, dniach Otwartej Furty w naszych domach zakonnych. Ponadto będziesz mógł poznać życie i duchową drogę św. Teresy od Dzieciątka. Tutaj również w blogu Powołanie znajdziesz wiele cennych informacji nt. życia zakonnego, w tym świadectwa sióstr o powołaniu, informacje jak uczynić pierwszy krok i zapukać do furty klasztornej oraz dowiesz się jak przebiega formacja zakonna.

Miło nam będzie gościć Ciebie na naszej stronie. Zapraszamy do odwiedzania jej i odkrywania duchowości św. Teresy z Lisieux.

Jeśli Bóg wzywa Ciebie na drogę życia radami ewangelicznymi w duchowości małej drogi św. Teresy, zapraszamy do bliższego kontaktu z nami.