Kim jesteśmy?


Zgromadzenie Sióstr od Dzieciątka Jezus powstało, by głosić wszystkim ludziom prawdę o bezinteresownej, całkowitej i przebaczającej miłości Boga, który jest naszym Ojcem i nieustannie troszczy się o każdego człowieka.

Zgodnie z naszym charyzmatem pragniemy z Dobrą Nowiną docierać przede wszystkim do dzieci i młodzieży. Czynimy to poprzez katechezę, pracę wychowawczą i formacyjną oraz prowadzone przez zgromadzenie dzieła.

Świat wirtualny to nowa rzeczywistość, w której również pragniemy ewangelizować młode pokolenie oraz dzielić się darem małej drogi św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Z tego powodu powstała strona dedykowana dzieciom.

Mamy nadzieję, że najmłodsze pokolenie znajdzie tutaj formacyjne wskazówki, wsparcie na drodze do nieba oraz odpowiedzi na nurtujące ich pytania, dotyczące wiary i wspólnoty Kościoła.

Drogie Dzieci

Strona Terezjańskiego Duszpasterstwa Dzieci powstała z myślą o was. Zapraszamy was do zapoznania się z treściami umieszczonymi w poszczególnych zakładkach.

Znajdziecie tutaj wiele ciekawych i intrygujących propozycji, które mamy nadzieję, rozbudzą w was pragnienie głębszej przyjaźni z Jezusem oraz chęć naśladowania św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

Czujcie się na naszej stronie bezpiecznie i zaglądajcie tutaj w miarę waszych osobistych możliwości oraz za pozwoleniem opiekunów. Ufamy, że dzięki naszej stronie zaprzyjaźnimy się i staniemy się terezjańską rodziną dzieci Bożych.

Życzymy wam miłego scrollowania!

Siostry Terezjanki

Drodzy Rodzice

zapraszamy serdecznie na naszą stronę Terezjańskiego Duszpasterstwa Dzieci, na której prezentowane treści będą dostosowane do wieku najmłodszych użytkowników.

Pragniemy, by zamieszczone na stronie informacje, rozważania i modlitwy, zadania i komentarze biblijne, pomogły waszym dzieciom umocnić ich chrześcijańską wiarę oraz pogłębić religijną wiedzę.

Mamy nadzieję, że dzięki naszej stronie internetowej dzieci będą mogły zaprzyjaźnić się ze św. Teresą od Dzieciątka Jezus oraz nauczyć się modlić przez jej wstawiennictwo.

Pomóżcie waszym dzieciom odkryć małą drogę do nieba. Drogę, która doda im odwagi i sił w dążeniu do świętości oraz pomoże odkryć bezinteresowną miłość Jezusa.

Wszelkie pytania oraz sugestie dotyczące naszej strony, prosimy kierować na adres administratora: bogusia.ptasinska@outlook.com

Zachęcamy do wspólnego z dzieckiem odwiedzania naszej terezjańskiej witryny.

s. Bogumiła Ptasińska CST